Web Yazılım

Web yazılım çözümlerimiz sayesinde okul, hastane, eczane, mini market ve orta ölçekli işletmelere  ve yüzlerce farklı sektöre özel profesyonel yazılım sistemleri sunuyoruz. 

Baştan Sona
Profesyonel Web Yazılım

Jomedya İnternet Teknolojileri Ltd. Şti  Çorum’da verdiği web yazılım hizmeti ile firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi online olarak yönetmenize olanak sağlayan  ürün satışından, personel takibine kadar uzanan profesyonel çözümler üretiyor.

facilites

Sektörel
Web Yazılım

Büyük, küçük yada orta ölçekli işletmelere özel hizmet verdikleri sektör için tasarlanan ürün, hizmet, stok, proje, satış, gelir gider , randevu, gibi bir çok özellik ile firma ve müşteri yönetimi sağlayan profesyonel web yazılım çözümleri.

Kurumsal
Web Yazılım

Kurum, kuruluş ve şirketlerin Erp, Crm ihtiyaçlarına profesyonel web yazılımlar üreterek ürün, hizmet ve projelerinin yönetiminden personel takibi ve görevlendirmelerine kadar uzanan profesyonel web yazılım çözümleri sunuyoruz.

affordable-pricing
people-inside-room

Özel
Web Yazılım

Projelerinize özel web yazılım çözümlerimiz ile her şey istediğiniz gibi ne bir eksik ne bir fazla. Sisteminizin nasıl olması gerektiğine neleri kullanıp neleri kullanmayacağınıza ve nasıl bir sistem olacağına siz karar verin

Web Tasarım
Çözümlerimizle Tanışın

Farklı sektörlere hitap eden profesyonel web yazılım çözümlerimiz ile firmanızı ve müşterilerinizi maksimum verimle yönetin.

Sıkça Sorulan Sorular

Size gerçek hayattan örnek vererek anlatmaya çalışalım bir yangın panik butonu düşünün bu butonun rengi, şekli ve duvarda ki konumu web tasarım olarak adlandırılır.  

Yangın butonuna bastığınız da itfaiyeyi araması ve yangın söndürücüleri devreye sokması  web yazılım olarak adlandırılabilir. 

Web yazılım fiyatları programlama dilinin ne olduğu, yapılacak olan yazılımın büyüklüğü ile ilgilidir. Bir web yazılımı ortaya çıkara bilmek için en az 6 kişilik profesyonel bir ekip gerekmektedir. Bu süreç minimum 3 aylık bir süreçtir. Daha önce yaptığımız hazır yazılımların hesaplı olmasının sebebi yapılan yazılımın birden çok kişi yada firmaya uygun olmasıdır. 

Sektörel web yazılım sistemleri adından da anlaşılacağı gibi hizmet verilen sektöre özel olarak hazırlanmış sektörle alakalı tüm bileşenleri içeren ve kullanım  kolaylığı sağlayan yazılım modelidir. 

Örnek verecek olursak, büyük, küçük, yada orta ölçekli işletmeleri kapsayan çok geniş bir yelpazemiz vardır. 

Ağaç İşleri, Kağıt ve Kağıt Ürünleri, Bilişim Teknolojileri, Cam, Çimento ve Toprak, Çevre, Eğitim, Elektrik ve Elektronik, Enerji, Finans, Gıda, İnşaat, İş ve Yönetim, Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik, Kültür, Sanat ve Tasarım, Maden, Medya, İletişim ve Yayıncılık, Metal, Otomotiv, Sağlık ve Sosyal Hizmetler, Spor ve Rekreasyon, Tarım, Avcılık ve Balıkçılık, Tekstil, Hazır Giyim, Deri, Ticaret (Satış ve Pazarlama), Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme, Toplumsal ve Kişisel Hizmetler, Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri gibi bir çok alanda web yazılım çözümleri sunmakta ve üretmekteyiz. Yukarı da saydığımız işletme grupları ve firmalar için uygundur.

“Dünyanın merkezinden (Çorum) tüm dünyaya hizmet veriyoruz.”

Tüm Türkiye‘ye Hizmet

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerine profesyonel web tasarım hizmeti veren en köklü yazılım firmasıyız.

Contact Form

Bizi Tercih Edenler

Kazananlar Kulübü; Jomedya internet teknolojileri ile çalışıp hak ettikleri konuma ulaşan en bilinir markalarımızdan oluşmaktadır.