Web Tasarım

İşetmenizi internet ortamına taşırken firmanıza ve müşterilerinize katma değer sağlayacak tasarımlar üretiyoruz. 

Baştan Sona
Profesyonel Web Tasarım

Jomedya İnternet Teknolojileri Ltd. Şti  Çorum’da verdiği web tasarım hizmeti ile firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi tüm dünyaya duyurmayı hedefleyen web tasarımlar yapmaktadır. 

kurms

Kurumsal
Web Tasarım

Kurum ve kuruluşları internet ortamına kurumsal kimlik kazandırmak suretiyle taşımak firmanın bilinirliğini artırarak potansiyel müşteri kazandırmak amacıyla yaptığımız kurumsal internet siteleridir.

Bireysel
Web Tasarım

Bireysel isteklerinize birebir uyan sizi internet ortamında en etkili şekilde tanımlayan ve üyelerinize dilediğiniz varyasyonları sunabileceğiniz tamamen kişisel internet siteleri tasarlıyoruz.

60b48ab83017c kopya
design-development-electronics-326424

Sektörel
Web Tasarım

Hangi sektörde hizmet veriyorsanız sektörünüze özel web yazılımlar kullanarak internet siteleri tasarlıyoruz. Müşteri yönetiminden, ürün, stok, teknik servis, kargo takip, muhasebe yönetimine kadar uzanan geniş kapsamlı internet siteleri ile müşterilerinize en etkili hizmeti sunun.

Web Yazılım
Çözümlerimizle Tanışın

Farklı sektörlere hitap eden profesyonel web yazılım çözümlerimiz ile firmanızı ve müşterilerinizi maksimum verimle yönetin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bizimle iletişim kurun ister telefonda görüşme sağlayın isterseniz sizi yerinizde ziyaret edelim yada isterseniz siz bizi ziyaret edin, belki de referanslarımızı arayarak bizden memnun olup olmadıklarını sorabilirsiniz.

Daha fazla ne yapabiliriz bizde bilmiyoruz 🙁

Jomedya internet teknolojileri ltd. şti. iş ahlakı üzerine kurulu bir şirkettir. Kazandığımız parayı son kuruşunu kadar hak ederek kazanıyoruz. Web sitesi tasarımı dediğimiz hizmet bu işi yapanlar ve yaptıranlar tarafından tam olarak anlaşılabilmiş değil. 

  • Web tasarım bir kaç sayfaya resim, video, yazı ekleyip bunları süslemek değildir.
  • Web sitesi tasarımı; Sizin için değil kullanıcılarınız, müşterileriniz ve arama motorları için yapılır.
  • Yanlış yapılan internet sitesi tasarımı size ve firmanıza hiç bir fayda sağlamadığı gibi zararlıdır.
  • Web tasarım fiyatları minimum 2000 ₺’den başlar 300 – 500 ₺ ile web tasarım yaptırıp paranızı çöpe atmayın.
  • Yapılan tasarım 1 yıl boyunca desteklenmeli ve istenilen hedefe ulaştırılmalıdır. 3 Günde  yapılan web sitesinden hiç bir hayır beklemeyin.

Web tasarım fiyatları; internet sitesinin ölçeğine göre değerlendirilir. Kısaca özetlemek gerekirse hitap ettiğiniz kitle, ürün çeşitliliğiniz, hizmet çeşitliliğiniz, rekabet seviyeniz gibi kriterler göz önünde bulundurularak hesaplanır. 

Nedeni ise şöyle açıklanabilir, biz firmanıza yada size katma değer sağlamayacak hiç bir projeye imza atmıyoruz. Çünkü kazanacağımız parayı güle güle yemek istiyoruz.

Kandırılmayın!

Ucuz web tasarım hesaplı internet sitesi yapıyoruz 300 ₺’ye site 500 ₺’ye site 1 günde hazır site, seo uyumlu site, uçan site, kaçan site gibi bir çok  web sitesi ve aslında bu işten sizin kadar dahi anlamayan sizi ve firmanızı rezil rüsva edecek niteliksiz firma ve insanlarla kanmayın.

Size Yada Firmanıza Fayda Sağlamayacak Bir Şeye Neden Para Ödüyorsunuz ?

“Dünyanın merkezinden (Çorum) tüm dünyaya hizmet veriyoruz.”

Tüm Türkiye’ye Hizmet

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerine profesyonel web tasarım hizmeti veren en köklü tasarım ajansıyız.

 

Daha doğmamış bir bebekten, 95 yaşında aile soy ağacını oluşturmak isteyen bir nineye kadar hizmet veriyoruz.

Sektörel olarak; İnşaat web sitesi, Restorant ve Kafe web sitesi, Nakliye lojistik, Web sitesi, Otel Web sitesi, Avukat Web sitesi, Otomotiv – Rent A Car Mobilya Web sitesi, Hazır E-ticaret web sitesi, Doktor Web sitesi, Servis Firma web sitesi, Kişisel Blog web sitesi, Dişçi Web sitesi, Mimarlık Web sitesi, Veteriner Web sitesi, Eğitim – Okul Siteleri Temizlik – Halı Yıkama web sitesi, Dernek – Vakıf Siteleri Kuaför – Güzellik Salonu Spor Salonu & Fitness, Düğün Salonu web sitesi, Fotoğrafçı web sitesi ve daha sayamadığımız yüzlerce sektöre  web tasarım hizmeti veriyoruz.

Contact Form

Bizi Tercih Edenler

Kazananlar Kulübü; Jomedya internet teknolojileri ile çalışıp hak ettikleri konuma ulaşan en bilinir markalarımızdan oluşmaktadır.