Kurumsal Kimlik

Marka imajınızı dijital dünyaya taşımanın zamanı geldi! Sosyal medya kimliğinizden Web Sitenize, paylaşımlarınızdan e-posta imzanıza ürün ve hizmetlerinize kadar uzanan dijital kurumsal kimlik hizmetlerimizden faydalanın.

Çok Bilinen
Markaya Dönüşün

Yapacağımız kurumsal kimlik çalışmalarıyla insanların bilinç altına işleyecek tasarımlar yaparak kurumsal kimliğinizi en etkili şekilde reklam ve potansiyel müşteriye dönüştürmenize olanak sağlıyoruz.

facilites

Kurumsal
Markalaştırma

Markanız, kurumsal kimliğinizde hayat bulsun! Firmanızın İhtiyacınız olan kurumsal kimlik çalışmalarıyla markanıza güçlü bir görünüm kazandıralım.

Markanız
Hareket Halinde

Araç giydirme tasarımları ve Bina giydirme tasarımları ile markanız her zaman göz önünde olacak. Markanız seyir halinde gezdiği gibi sabit bir konum da da sizi insanlara tanıtarak potansiyel müşteri kazandırmaya devam edecetir.

affordable-pricing
people-inside-room

Markanızı
Elçiler Taşısın

Marka kimliğinizi taşıyabilecek en önemli temsil araçlarından biri de tekstil ürünleridir. Global trendleri takip ederek tasarladığımız giysiler, potansiyel müşterilerinizi birer marka elçisine dönüştürür.

Markanız
Dijital Dünyada

Profesyonel web tasarım ve yazılımlarımız sayesinde müşterilerinize en iyi hizmet deneyimini yaşatırken. Marka bilinirliğinizi de artıracak tasarımlar yapıyoruz.

affordable-pricing
people-inside-room

Markanızı
Sosyalleştirin

Markanızı en etkili şekilde tanıtabileceğiniz ve potansiyel müşterinize ulaşabileceğiniz sosyal mecralara özel sayfa tasarımları, ürün ve hizmet tasarımlarıyla marka imajınızı en üst düzeyde tutuyoruz.

Web Yazılım
Çözümlerimizle Tanışın

Farklı sektörlere hitap eden profesyonel web yazılım çözümlerimiz ile firmanızı ve müşterilerinizi maksimum verimle yönetin.

Sıkça Sorulmayan Sorular

Bizimle iletişim kurun ister telefonda görüşme sağlayın isterseniz sizi yerinizde ziyaret edelim yada isterseniz siz bizi ziyaret edin, belki de referanslarımızı arayarak bizden memnun olup olmadıklarını sorabilirsiniz.

Daha fazla ne yapabiliriz bizde bilmiyoruz 🙁

Jomedya internet teknolojileri ltd. şti. iş ahlakı üzerine kurulu bir şirkettir. Kazandığımız parayı son kuruşunu kadar hak ederek kazanıyoruz. Web sitesi tasarımı dediğimiz hizmet bu işi yapanlar ve yaptıranlar tarafından tam olarak anlaşılabilmiş değil. 

  • Web tasarım bir kaç sayfaya resim, video, yazı ekleyip bunları süslemek değildir.
  • Web sitesi tasarımı; Sizin için değil kullanıcılarınız, müşterileriniz ve arama motorları için yapılır.
  • Yanlış yapılan internet sitesi tasarımı size ve firmanıza hiç bir fayda sağlamadığı gibi zararlıdır.
  • Web tasarım fiyatları minimum 2000 ₺’den başlar 300 – 500 ₺ ile web tasarım yaptırıp paranızı çöpe atmayın.
  • Yapılan tasarım 1 yıl boyunca desteklenmeli ve istenilen hedefe ulaştırılmalıdır. 3 Günde  yapılan web sitesinden hiç bir hayır beklemeyin.

Web tasarım fiyatları; internet sitesinin ölçeğine göre değerlendirilir. Kısaca özetlemek gerekirse hitap ettiğiniz kitle, ürün çeşitliliğiniz, hizmet çeşitliliğiniz, rekabet seviyeniz gibi kriterler göz önünde bulundurularak hesaplanır. 

Nedeni ise şöyle açıklanabilir, biz firmanıza yada size katma değer sağlamayacak hiç bir projeye imza atmıyoruz. Çünkü kazanacağımız parayı güle güle yemek istiyoruz.

Kandırılmayın!

Ucuz web tasarım hesaplı internet sitesi yapıyoruz 300 ₺’ye site 500 ₺’ye site 1 günde hazır site, seo uyumlu site, uçan site, kaçan site gibi bir çok  web sitesi ve aslında bu işten sizin kadar dahi anlamayan sizi ve firmanızı rezil rüsva edecek niteliksiz firma ve insanlarla kanmayın.

Size Yada Firmanıza Fayda Sağlamayacak Bir Şeye Neden Para Ödüyorsunuz ?

“Dünyanın merkezinden (Çorum) tüm dünyaya hizmet veriyoruz.”

Tüm Türkiye’ye Hizmet

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerine profesyonel web tasarım hizmeti veren en köklü tasarım ajansıyız.

 

Daha doğmamış bir bebekten, 95 yaşında aile soy ağacını oluşturmak isteyen bir nineye kadar hizmet veriyoruz.

Sektörel olarak; İnşaat web sitesi, Restorant ve Kafe web sitesi, Nakliye lojistik, Web sitesi, Otel Web sitesi, Avukat Web sitesi, Otomotiv – Rent A Car Mobilya Web sitesi, Hazır E-ticaret web sitesi, Doktor Web sitesi, Servis Firma web sitesi, Kişisel Blog web sitesi, Dişçi Web sitesi, Mimarlık Web sitesi, Veteriner Web sitesi, Eğitim – Okul Siteleri Temizlik – Halı Yıkama web sitesi, Dernek – Vakıf Siteleri Kuaför – Güzellik Salonu Spor Salonu & Fitness, Düğün Salonu web sitesi, Fotoğrafçı web sitesi ve daha sayamadığımız yüzlerce sektöre  web tasarım hizmeti veriyoruz.

Contact Form

Bizi Tercih Edenler

Kazananlar Kulübü; Jomedya internet teknolojileri ile çalışıp hak ettikleri konuma ulaşan en bilinir markalarımızdan oluşmaktadır.