Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinerek firmanıza en faydalı olacak tercihi kolayca yapabilirsiniz.  Dilerseniz bizi arayarak size özel ücretsiz  sunum oluşturmamızı da talep edebilirsiniz.

Jomedya
İnternet Teknolojileri

Web Tasarım, web yazılım, seo, kurumsal kimlik hizmetlerimizle firmanızı hak ettiği konuma getirmek için var olan tüm gücümüzle ayrıntılı ve disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.

Web Tasarım

Kullanıcı dostu müşteri kazanma odaklı web tasarımlarımız ile firmanızı hak ettiği konuma getirelim.

Web Yazılım

Her sektöre ve projeye uygun yazılım çözümlerimiz ile sizde müşterilerinize en iyi hizmeti verin.

Kurumsal Kimlik

Profesyonel kurumsal kimlik tasarımlarımızla ilk görüşte müşterilerinize firmanızı tanıtın.

Başarıya Giden Yol
Jomedya

Jomedya İnternet Teknolojileri Ltd. Şti kurumsal ve bireysel çözümler ile size teknolojinin neredeyse tüm alanlarında hizmet veriyor.

7/24 Hizmet Anlayışı

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük artımız 20 yıldır her zaman müşterilerimizin karşısında bir muhattab olmasıdır.

20 Yıllık Tecrübe

Profesyonel olarak hizmet verdiğimiz internet teknolojileri alanında 20 yıllık tecrübemizle müşterikerimize güven veriyoruz.

Profesyonel Ekip

Yazılım, Tasarım, Reklam, Analiz, Seo hepsi farklı uzmanlık gerektiren kategorilerdir. Alanında uzman personelle çalıyoruz.

Projeniz mi var ?
Size Yardımcı Olalım

İnternet projelerinizde size tam destek sağlıyoruz. Kodlama ve tasarım ekibimiz sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Siz hayal edin biz projenizi en iyi şekilde oluşturalım. 

Sıkça Sorulan Sorular

Jomedya internet teknolojileri ltd. şti. hizmetlerimiz hakkında müşterilerimizden tarafımıza yöneltilen soruları sizin için toparladık.

Fiyatlarımız ucuz mu pahalı mı birlikte karar verelim. 

  • Aldığınız hizmeti garantili olarak sunuyoruz.
  • Kurumsal bir firmayız
  • Ödeme kolaylığı sağlıyoruz
  • 7/24 iletişim kurabileceğiniz bir telefon numaramız var.
  • 20 Yıldır aynı iş yerinde hizmet veriyoruz.
  • 3000’nin üzerinde mutlu müşterimiz var.
  • 20 yıldır bizimle çalışan müşterilerimiz mevcut.

İncelediğiniz hizmeti başka bir şahıs yada firma belki size yarı fiyatıyla sunabilir. Bunun önüne geçmemiz imkansız doğrusu geçmekte istemiyoruz. Çünkü müşteri portföyümüzün %45’lik kısmı daha önce ucuz adı altında pahalı ve yanlış hizmet alıp parasını çöpe atan ve sonra tavsiye üzerine bize gelen müşterilerimizden oluşmaktadır.

Size şunu açık ve net olarak söyleyebiliriz sizi bunaltarak ta olsa firmanızın menfaatleri için en iyi çözümü oluşturana dek sizi rahat bırakmıyoruz. Bazı müşterilerimiz çoğu zaman telefonlarımıza cevap vermiyor.  🙁

Biz sizin istediğiniz hizmeti profesyonel olarak yapıyoruz şayet siz aldığınız hizmeti beğenmezseniz size beğendirene dek tasarlamaya ve kodlamaya devam ediyoruz. 

Web Tasarım

Firmanızla ve işinizle alakalı internet sitesi tasarlama insanların ve müşterilerinizin bu internet sitesine ulaşabilmesini sağlayarak firmanızı web ara yüzünüzde ve tasarımınızda doğru olarak yansıtmak diyebiliriz.

Web Yazılım

Yapay zeka teknolojisi ile ürün ve hizmetlerinizin satışını, takibini ve pazarlamasını yapabileceğiniz sizin tarafınızdan kontrol edilebilen ve müşterilerinizin de ulaşabildiği web programlarıdır. 

Kurumsal Kimlik

Logo, kartvizit, internet sitesi, sosyal medya hesapları, broşürler, kataloglar, totem ve bil boardlar olmak üzere videolu ve grafiksel olarak markanızı tanıtmanıza olanak sağlayacak çalışmaların tümüdür.

Seo

İnternet sitenizin arama motorlarının istediği kriterlere göre güncellenerek hedeflenen kelimede ilk sayfalara getirilmesi işlemidir.